ličení - oči buď IN

6. října 2008 v 18:05 | ♥ crazy x janik ♥ |  líčení
Výrazné oči jsou opět v kurzu. Pořiďte si černou tužku na oči a nalinkujte si kukadla podle svého gusta. Trendy letošního jara jsou i barevné tužky v odstínech: modré, fialové, zelené a červené!
Bez linek ani na krok

Do módy přichází výrazné líčení očí. Teď už nemusíte experimentovat s kouřovými stíny jen na večerní líčení. Vyjděte do ulic s neodolatelným pohledem.
Nemáte zrovna moc času na vytváření extravagantních obrazců? Stačí, když si zvýrazníte horní víčka dvěma linkami. Široké linky na horním víčku protažené směrem ke tváři v kombinaci s tenkými linkami na dolním víčku budou vypadat sexy. Široké linky zvýrazní i ty nejmenší oči, takže každá z nás bude vypadat jako bohyně.
tip:
Před nanášením linek oči přetřete malým množstvím make-upu. Linky se budou lépe nanášet a díky make-upu se nebudou rozmazávat. Při malování horní linky se dívejte směrem dolů. Lépe se vám bude tužka nanášet, když si nakreslíte tzv. body po obvodu víčka, které nakonec spojíte. Tak vytvoříte dokonalou linku, jako od vizážistky. (:
Kombinujte s kouřovými stíny
Široké linky se dají kombinovat i s kouřovými stíny. Přivítejte sluníčko s barevnými kouřovými stíny. Skvěle budete vypadat i s barevnými linkami. Trendy jsou modré, fialové, zelené, červené. Nebojte se experimentovat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama