celebrity a jak se oblíkaji :)

14. října 2008 v 14:27 | ♥ crazy x janik ♥ |  moda celebrit
Jednou z nejsledovanějších světových společenských událostí z módního hlediska jsou kromě filmových Oscarů a Zlatých glóbů jednoznačně hudební ceny Grammy Awards.

Největší hudební události roku dominovaly letos na jedné straně pohádkové róby bez ramínek doplněné dlouhou vlečkou od věhlasných návrhářů, na straně druhé však některé dámy vsadily na krátkou délku a předvedly roztomilé koktejky.
Nejvíce proměnlivou zpěvačkou večera byla bezpochyby Beyoncé Knowles (26). Za večer vystřídala kabaretní kostýmek za blyštivé minišaty, ve kterých zpívala duet s něstárnoucí Tinou Turner (68). Nakonec se na parketu předvedla v neméně blyštivé róbě s namodralým nádechem.

Zpěvačka Rihanna (19) okouzlila volánovou sukní výrazné modré barvy nad kolena, která pocházela z dílny designéra Zaca Posena. Speciálně pro letošní výročí Grammy si nechala vytvořit krátký módní účes se sexy ofinou.
Zpěvačka Black Eyed Peas Fergie (32) okouzlovala žlutými šaty bez ramínek, díky kterým majestátně vyniklo bujné poprsí. Róba od Calvina Kleina měla věšitou podprsenku. Fergie tedy vsadila na profláknutý, leč účinný trik.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/6/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

mám udělat soutěž miss??Přihlašene min 5 porotcu 5

ano , přihlásím se
ano, budu porotce !!
ne
je mi to fuk !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama